Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Najlepsze firmy wybierze Kapituła Konkursowa Najlepsze firmy wybierze Kapituła Konkursowa

 

Prowadzisz lokalną firmę? Możesz powalczyć o tytuł „Firma na medal”. Wyróżnienie przyznawane jest w czterech kategoriach. Czas na zgłoszenia upływa 14 lutego.

 

 

W konkursie udział mogą wziąć zarówno przedsiębiorcy, którzy prowadzą duży, jak i średni czy mały biznes. Wymagane jest jednak, aby ich działalność była zlokalizowana na terenie powiatu bełchatowskiego. Firma musi także posiadać dobrą sytuację finansową czy terminowo regulować wszelkie zobowiązania.

 

Ze zgłoszeń, jakie wpłyną do organizatora, Kapituła Konkursowa wybierze zwycięzców. Laureaci zostaną wyłonieni w czterech kategoriach: firmy działające od roku do 3 lat oraz funkcjonujące dłużej z podziałem na liczebność zatrudnionych osób: do 50 pracowników i powyżej. Przedsiębiorcy mogą się także ubiegać o laur w kategorii: lokalna firma rodzinna. Przeznaczona jest dla podmiotów prowadzonych przez co najmniej dwie spokrewnione osoby, a oceniane będą m.in. tradycje rodzinne w firmie, czas jej funkcjonowania czy zaangażowanie pokoleń i członków rodziny. Rozstrzygnięcie konkursu zaplanowane jest na 24 kwietnia, podczas drugiego dnia V Forum Gospodarczego Powiatu Bełchatowskiego.

 

Konkurs "Firma na medal" po raz trzynasty organizuje powiat bełchatowski i Regionalna Izba Gospodarcza. Przedsiębiorcy, którzy chcieliby powalczyć o tytuł "Firma na medal" mogą się zgłaszać do 15 lutego. Wypełniony formularz trzeba przesłać drogą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Wszystkie szczegóły o konkursie można znaleźć w regulaminie - wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępny jest on na stronie: www.powiat-belchatowski.pl.

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl