joombig banner rotation images

Menu

 

Punktualnie o północy w niebo wystrzelą fajerwerkiPunktualnie o północy w niebo wystrzelą sztuczne ognie


Nie masz pomysłu, jak spędzić sylwestrową noc? Zapraszamy na plac Narutowicza, który 31 grudnia zamieni się w największy taneczny parkiet w mieście. Na Miejskim Sylwestrze nikt nie będzie się nudził.

 

 

Wzorem lat ubiegłych bełchatowianie wspólnie powitają Nowy Rok. W samym centrum miasta o godz. 22.00 rozpocznie się dyskoteka pod gwiazdami, podczas której DJ będzie grać największe przeboje minionych lat. Pierwsza część muzycznej zabawy potrwa do godz. 24.00. Punktualnie o północy w niebo wystrzelą sztuczne ognie. Kilkuminutowy pokaz fajerwerków najlepiej będzie podziwiać z deptaka. Race mają być bowiem puszczane z placu za Gigantami Mocy.

 

Zaraz po pokazie sztucznych ogni i noworocznych życzeniach do wspólnej zabawy ponownie zaprosi DJ, który będzie grać do godziny 2.00. Miejski Sylwester to tylko jedna z propozycji.

 

Na noc przy dźwiękach filmowych przebojów zaprasza Miejskie Centrum Kultury. Koncert poprowadzi Tomasz Stockinger. O oprawę muzyczną zadba zaś Sonic Quintet, któremu towarzyszyć będzie znakomity pianista jazzowy, kompozytor i aranżer – Stefan Gąsieniec. Podczas koncertu usłyszymy m.in. melodie i piosenki, które towarzyszyły najsłynniejszym obrazom kina polskiego i zagranicznego, przeboje z kultowych polskich seriali. Bilety na Sylwestra w MCK można nabyć w kasie placówki oraz on-line.

AD-A

 

Miejski Sylwester każdego roku przyciaga tłumy mieszkańców i gościMiejski Sylwester każdego roku przyciąga tłumy mieszkańców i gości

 

Caption Text

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020