joombig banner rotation images

Menu

Sprawdź, jak skontaktować się ze spółką WOD.-KAN. Sprawdź, jak skontaktować się ze spółką WOD.-KAN.

 

Zarząd Zakładu Wodociągów i Kanalizacji „WOD.-KAN.” Sp. z o.o. w Bełchatowie informuje, że od poniedziałku 16.03.2020 r. do odwołania obsługa mieszkańców będzie odbywała się przede wszystkim drogą telefoniczną lub elektroniczną. Osobisty kontakt z pracownikami naszej Spółki będzie możliwy tylko w sytuacjach nadzwyczajnych i szczególnie skomplikowanych. Tam, gdzie okaże się to konieczne, będziemy umawiali się telefonicznie na określone godziny – chodzi o bezpieczeństwo pracowników, ale i Państwa. Celem załatwienia sprawy w Zakładzie Wodociągów i Kanalizacji „WOD.-KAN.” Sp. z o.o. w Bełchatowie prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy z Biurem Obsługi Klienta.

 

 

 

Kontakt:

Sekretariat: 44 634-90-00, Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Biuro Obsługi Klienta - podawanie stanów wodomierzy, składanie wszelkich wniosków związanych z działalnością Spółki dostępnych w zakładce Cenniki i Wnioski na stronie internetowej www.wodkan-belchatow.pl, zgłaszanie awarii przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych oraz wodomierzy głównych

  • 44 634-90-92
  • 44 634-90-93
  • 44 634-90-94
  • Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

                                            

Dział Techniczny:         

  • 44 634-90-36 (usługi dotyczące przyłączy wodociągowych i kanalizacyjnych)
  • 44 634-90-40 (usługi dotyczące wodomierzy głównych)
  • 44 634-90-33 (usługi dotyczące wydawania warunków technicznych i uzgadniania projektów technicznych).

 

Całodobowo funkcjonuje TELEFON ALARMOWY 994.

 

Możecie się z nami kontaktować także poprzez Elektroniczne Biuro Obsługi Klienta e-WODA. System e-WODA pozwala uzyskać Klientom stały dostęp do aktualnych danych o dowolnej porze dnia. Rozwiązanie to pozwala zaoszczędzić czas poprzez szybki i bezpieczny kontakt z naszą Spółką bez wychodzenia z domu. Ponadto, nowoczesne rozwiązania informatyczne gwarantują pełne bezpieczeństwo oraz dają pewność, że dostęp do swoich danych mają wyłącznie zalogowani użytkownicy.

 

Klienci firmy poprzez moduł e-WODA mają łatwy dostęp do informacji o:
– wystawionych fakturach
– saldzie do zapłaty
– rozliczeniach
– stanach wodomierzy
– zużyciu wody itp.

 

Zapraszamy do systemu e-WODA poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego zamieszczonego na naszej stronie internetowej www.wodkan-belchatow.pl po kliknięciu w baner e-WODA umieszczony w prawym górnym rogu na stronie głównej.

 

Z uwagi na trudną sytuację, w której wszyscy się znaleźliśmy apelujemy o racjonalne i odpowiedzialne zachowanie oraz stosowanie się do rekomendacji służb sanitarnych. Pamiętajmy, iż wszyscy jesteśmy odpowiedzialni za zdrowie zarówno swoje, jak i swoich najbliższych. Zachęcamy pozostańcie Państwo w swoich mieszkaniach, miejscach pracy, nie zwiększając zagrożenia w obliczu grożącej nam epidemii.

 

źródło: www.wodkan-belchatow.pl

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020