joombig banner rotation images

Menu

 

Spotkanie z doradcą podatkowym, które miało się odbyć 19 marca, zostało przełożone na inny terminSpotkanie z doradcą podatkowym, które miało się odbyć 19 marca, zostało przełożone na inny termin

 

W trosce o zdrowie i bezpieczeństwo mieszkańców magistrat odwołał marcowe spotkanie z doradcą podatkowym. Ma to oczywiście związek z aktualną sytuacją zagrożenia epidemicznego w kraju. O nowym terminie spotkania urzędnicy informować będą na bieżąco.

 

 


Zaplanowane na czwartek, 19 marca, spotkanie ze specjalistą z Krajowej Izby Doradców Podatkowych w Łodzi nie odbędzie się. Zgodnie z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego i Wojewody Łódzkiego magistrat zawiesił bezpośrednią obsługę mieszkańców. Dotyczy to również cyklicznych porad doradców podatkowych. Przypomnijmy jednak, że sprawy urzędowe można załatwić telefonicznie lub drogą internetową. Wszystko po to, by nie dopuszczać do rozprzestrzeniania się koronawirusa.

 

- Do regularnych spotkań z fachowcami, którzy nieodpłatnie podpowiadają m.in., jak założyć własną firmę i jak ją później prowadzić, z pewnością wrócimy, gdy ogólna sytuacja w kraju uspokoi się. W tym przypadku decyzja nie mogła być inna. Chodzi nam przede wszystkim o zdrowie i bezpieczeństwo naszych mieszkańców – mówi prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska.

 

Informacja o kolejnym spotkaniu zostanie zamieszczona na stronie www.belchatow.pl oraz miejskim profilu facebookowym. Więcej na temat bezpłatnych porad podatkowych oraz wszystkich działań wspierających lokalnych przedsiębiorców dowiedzieć się można w Wydziale Rozwoju Miasta bełchatowskiego magistratu pod nr tel. 44 733 51 45. 


O tym, czego można dowiedzieć się na organizowanych przez miasto konsultacjach podatkowych, piszemy m.in. w artykule:

 

>>> Darmowe porady podatkowe dla firm

 

KZB

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020