Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Z telefonicznego wsparcia psychologicznego można skorzystać do 13 kwietniaZ telefonicznego wsparcia psychologicznego można skorzystać do 13 kwietnia

 

W związku z epidemią koronawirusa Fundacja Vis Salutis oferuje bezpłatną, fachową telefoniczną pomoc psychologiczną. Mogą z niej skorzystać wszyscy, którzy w sytuacji zagrożenia COVID-19 potrzebują wsparcia. Wystarczy zadzwonić. Psychoterapeuci dyżurują codziennie w godz. 10.00 -18.00.

 

Z dnia na dzień rośnie liczba zakażonych koronawirusem, przybywa także osób objętych kwarantanną. Sytuacja epidemiczna może wywoływać silne lęki, obniżenie nastroju lub kryzys emocjonalny. Osoby, które nie radzą sobie psychicznie w warunkach izolacji potrzebują silnego wsparcia psychologa lub psychoterapeuty. Bezpłatną pomoc telefoniczną oferuje Fundacja Vis Salutis.

 

„Zgłaszamy gotowość i chęć niesienia wsparcia psychologicznego osobom, które tego potrzebują. Jeśli jesteś osobą zarażoną, objętą kwarantanną lub zwyczajnie boisz się i potrzebujesz z kimś porozmawiać, zapraszamy do kontaktu telefonicznego” – czytamy w komunikacie fundacji.

 

 888 960 980

 

 888 900 980

 

Pod wskazanymi numerami telefonów psycholodzy i psychoterapeuci dyżurują codziennie w godz. 10.00 – 18.00. Wstępnie z takiej formy pomocy można skorzystać do 13 kwietnia, jednak, w zależności od rozwoju sytuacji epidemicznej, termin ten może ulec wydłużeniu.

 

AP

 

fot./ Fundacja Vis Salutisfot./ Fundacja Vis Salutis

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl