joombig banner rotation images

Menu

 

Punkt Selektywnej Zbiorki Odpadów Komunalnych w Bełchatowie został ponownie otwartyPunkt Selektywnej Zbiorki Odpadów Komunalnych w Bełchatowie już działa 


Bełchatowski Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych jest ponownie czynny. Odpady można przywieźć do punktu przy ul. Przemysłowej 14, ale tylko w sytuacjach niezbędnej potrzeby.

 

 

Spółka Eko-Region informuje, że mieszkańcy mogą już skorzystać z usług Punktu Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych przy ul. Przemysłowej 14. Przyjęcie odpadów będzie się odbywało z zachowaniem wszelkich środków ostrożności.


Pracownicy Eko-Regionu proszą jednak bełchatowian o rozwagę i korzystanie z PSZOK-u wyłącznie w sytuacjach koniecznych. Tylko ograniczenie bezpośrednich spotkań, stosowanie się do zaleceń rządu oraz sanepidu może przyczynić się do zminimalizowania rozprzestrzeniania się epidemii koronawirusa.


Więcej informacji na temat funkcjonowania PSZOK-u uzyskać można pod nr tel. 44 632 39 00 lub na stronie internetowej spółki www.eko-region.pl.

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020