joombig banner rotation images

Menu

Rezydencja Dwór Polski pomoże zorganizować różne uroczystości rodzinne i spotkania biznesowe fot./archiwum firmyRezydencja Dwór Polski pomoże zorganizować różne uroczystości rodzinne i spotkania biznesowe                                      fot./archiwum firmy

 

Kuchnia serwująca głównie polskie specjały, a wszystko w zabytkowym dworku w środku klimatycznego parku – do coraz szerszego grona firm biorących udział w akcji /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/ dołącza właśnie Rezydencja Dwór Polski. Główny cel nowej inicjatywy magistratu to wspieranie lokalnej przedsiębiorczości w trudnym dla gospodarki czasie pandemii.

 

 

Choć epidemia koronawirusa i wprowadzone w związku z nią obostrzenia wymusiły zamknięcie restauracji, to właściciele Rezydencji Dwór Polski już planują niespodziankę dla swoich klientów po powrocie do „nowej normalności”. Czego można się spodziewać? Tego nie zdradzają, ale można się domyślać, że będzie mieć ona związek z polską kuchnią, klimatycznymi wnętrzami oraz relaksującą okolicą. W zabytkowych wnętrzach zorganizować można chrzciny, komunie, ceremonie zaślubin, przyjęcia okolicznościowe, a także konferencje, szkolenia i różnego rodzaju spotkania biznesowe. Zaintrygowani? Szczegółów szukajcie na stronie http://www.dworpolski.com i na facebookowym profilu firmy.

 

 

Zachęcamy do zapoznania się z ofertą firm biorących udział w nowej akcji magistratu /Bełchatowska przedsiębiorczość w nowej odsłonie/. Cel jest jeden – wspomóc lokalne przedsiębiorstwa w tych niełatwych dla wszystkich czasów.

 

Dwór Polski

 

 

Aktualności

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński, Kinga Zawodzińska - Bukowiec
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020