Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

 12 czerwca magistrat będzie zamkniętyUrzędnicy będą mieć dzień wolny za święto 15 sierpnia, które w tym roku przypada w sobotę

 

W piątek, 12 czerwca, mieszkańcy nie załatwią swoich spraw w bełchatowskim urzędzie miasta. Dyżur pełnić będzie jedynie Urząd Stanu Cywilnego. Nieczynna będzie też miejska biblioteka, za to muzeum pracuje normalnie.

 

W piątek po Bożym Ciele bełchatowski magistrat będzie zamknięty. Pracownicy urzędu będą mieć dzień wolny w zamian za 15 sierpnia, kiedy obchodzimy święta Wojska Polskiego oraz Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Ustawowo jest to dzień niepracujący. W związku z tym, że 15 sierpnia przypada w sobotę, zgodnie z kodeksem pracy, pracodawca powinien oddać pracownikom jeden dzień wolny. W przypadku bełchatowskiego magistratu będzie to wspomniany wcześniej 12 czerwca.

 

Tego dnia dyżur jednak pełnić będzie Urząd Stanu Cywilnego, ale wyłącznie w zakresie rejestracji aktów zgonu. Urzędnicy dostępni będą w siedzibie przy ul. Czyżewskiego 7 w godz. 7.30-11.30. Na petentów czekać również będą w sobotę.

 

12 czerwca bełchatowianie nie skorzystają również z miejskiej biblioteki. Będzie można natomiast odwiedzić Muzeum Regionalne. Placówka otwarta będzie dla zwiedzających w godz. 10.00-15.00.

 

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl