Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Autobus linii nr 10 będzie jeździł częściej  Autobus linii nr 10 będzie jeździł częściej

 

Dobra wiadomość dla mieszkańców korzystających z miejskich emzetek. Od połowy czerwca MZK uruchamia dodatkowe przejazdy na linii nr 10.

 

 

Od czwartku, 11 czerwca, na bełchatowskie ulice częściej niż dotychczas wyjeżdżać będzie Dziesiątka. Do dyspozycji mieszkańców będą trzy dodatkowe kursy. Z przystanku przy ul. Przemysłowej /Batis/ autobus odjeżdżać będzie teraz również o godz. 10:16, natomiast z pętli przy ul. Budryka – o godz. 11:00. Dotyczy to zarówno dni roboczych, jak i wolnych. Kolejny kurs relacji Rynek Grocholski – ul. Przemysłowa /Batis/ zaplanowano na godz. 20:10 we wszystkie dni wolne.

 

– Rozkłady jazdy miejskich autobusów staramy się dostosowywać do potrzeb mieszkańców. To właśnie na ich prośby zwiększyliśmy liczbę kursów linii nr 10 – mówi prezydent miasta Mariola Czechowska. - Dzięki temu nie tylko skróci się czas oczekiwania pasażerów na emzetkę, ale poprawi się również komfort podróżowania po Bełchatowie – dodaje prezydent Czechowska.

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020