Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

 Na najbliższej sesji radni zajmą się m.in. absolutorium dla prezydenta za wykonanie budżetu za poprzedni rokNa najbliższej sesji radni zajmą się m.in. absolutorium dla prezydenta za wykonanie budżetu za poprzedni rok

 

Udzielenie wotum zaufania i absolutorium prezydentowi Bełchatowa oraz przyjęcie sprawozdania z wykonania budżetu za 2019 rok – m.in. takie punkty znalazły się w porządku obrad XXIII Sesji Rady Miejskiej. Posiedzenie odbędzie się w czwartek, 25 czerwca, w Sali Herbowej bełchatowskiego magistratu. Początek obrad, które transmitowane będą na portalu eSesja, zaplanowano na godz. 10.00.

 

W porządku obrad znalazł się kompleksowy Raport o stanie Miasta za 2019 rok, na podstawie którego radni rozpatrzą projekt uchwały w sprawie udzielenia Prezydentowi Miasta Bełchatowa Marioli Czechowskiej wotum zaufania. Zdecydują również o udzieleniu absolutorium, które z kolei łączy się z wykonaniem budżetu za ubiegły rok. Podczas sesji przedstawione zostanie także sprawozdanie finansowe oraz opinia Regionalnej Izby Obrachunkowej w Łodzi.

 

Rada Miejska zapozna się także z raportem ewaluacyjnym z realizacji "Strategii Rozwoju Miasta Bełchatowa na lata 2015-2022" oraz ze sprawozdaniami z realizacji Strategii Rozwiązywania Problemów Społecznych i Programu Wspierania Rodziny w Bełchatowie. Wszystkie opracowania dotyczą ubiegłego roku.

 

Posiedzenie, które rozpocznie się o godz. 10:00 w Sali Herbowej bełchatowskiego Urzędu Miasta, transmitowane będzie na portalu eSesja. Porządek obrad oraz projekty uchwał dostępne są TUTAJ.

AP

 

 

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020