Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Strona www.zobacz.belchatow.pl zaprasza na wirtualny spacer stworzony z czterech panoram sferycznychStrona www.zobacz.belchatow.pl zaprasza na wirtualny spacer stworzony z czterech panoram sferycznych

 

Jak wygląda Bełchatów z wysokości 400 metrów? By się o tym przekonać wystarczy wejść na stronę www.zobacz.belchatow.pl i odbyć wirtualny, podniebny spacer po mieście. Prosta nawigacja, informacje o zabytkach, miejscach rekreacji oraz instytucjach to tylko niektóre z zalet miejskiej strony.

 

Bełchatów z lotu ptaka można zobaczyć w każdej chwili i nie potrzeba do tego specjalistycznego sprzętu, drogiego aparatu fotograficznego, kamery czy drona. Taką możliwość daje bowiem specjalna strona internetowa www.zobacz.belchatow.pl.

 

Wirtualny spacer podzielony jest na cztery strefy. Pierwsza to zrewitalizowane centrum miasta z oznaczeniem najważniejszych obiektów, po kliknięciu których odwiedzający zostają przeniesieni na internetową stronę konkretnej instytucji. Druga – biznesowa – przygotowana została głównie z myślą o przedsiębiorcach i potencjalnych inwestorach. Można na niej obejrzeć bełchatowską strefę inwestycyjną, z opisem konkretnych działek, m.in. kto je wykupił, a w przypadku wolnych – ich powierzchnię. Panorama pokazuje doskonałą lokalizację strefy, jej infrastrukturę oraz nowo wybudowaną obwodnicę miasta. Kolejna, trzecia część, ukazuje trzy bełchatowskie osiedla: Binków, Słoneczne i Okrzei. Ostatni obszar na stronie przeznaczony jest natomiast dla fanów SkatePlazy.

 

Miasto stawia na nowoczesne rozwiązania, które pomogą zainteresować naszym miastem młodzież i przedsiębiorców. Technologia łącząca obraz z kamery i grafikę 3D zapewnia niezwykłe wrażenia wizualne, w realistyczny sposób odwzorowując rzeczywiste miejsca. Najlepszy efekt oglądania Bełchatowa w rozszerzonej rzeczywistości z wysokości niemal 400 m można uzyskać za pomocą gogli VR. Jedynym warunkiem jest posiadanie telefonu typu smartfon posiadającego żyroskop.

AP

 

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2020