Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Weź udział w konkursie "Co wiem o PSR"Organizatorem konkursu "Co wiem o PSR" jest Urząd Statystyczny w Łodzi

 

Głośniki bluetooth, słuchawki bezprzewodowe, dyski zewnętrzne – to tylko niektóre z nagród, jakie co tydzień można wygrać w facebookowym konkursie Urzędu Statystycznego w Łodzi. Zabawa związaną jest z trwającym do końca listopada Powszechnym Spisem Rolnym. Udział wziąć może użytkownik FB mieszkający w województwie łódzkim.

 

 

1 września rozpoczął się Powszechny Spis Rolny – badanie realizowane co 10 lat we wszystkich państwach członkowskich Unii Europejskiej. Spis Rolny to najważniejsze badanie polskiego rolnictwa, a jego wyniki są jedynym źródłem, które pozwala dokładnie opisać polskie rolnictwo i polską wieś. Kondycja polskiego rolnictwa i perspektywy jego rozwoju są ważne dla każdego z nas, nawet jeśli nie jesteśmy rolnikami i nie bierzemy udziału w spisie.

 

Urząd Statystyczny w Łodzi, odpowiedzialny za realizację Powszechnego Spisu Rolnego 2020 na terenie województwa łódzkiego, zaprasza wszystkich do wzięcia udziału w konkursie na Facebook-u „ Co wiem o PSR”. Konkurs ten ma na celu promocję Powszechnego Spisu Rolnego 2020, a jego uczestnikiem może być użytkownik FB zamieszkały na terenie województwa łódzkiego. Regulamin konkursu dostępny jest w załączniku poniżej.

 

Pierwsza odsłona zabawy już trwa. Aby wziąć w niej udział wystarczy polubić profil Urzędu Statystycznego w Łodzi i poprawnie odpowiedzieć na zadane pytanie. Nagrody, wśród których są m.in. głośniki bluetooh, dyski zewnętrzne, myszki oraz słuchawki bezprzewodowe, rozdawane będą co tydzień. Powodzenia.

 

AP/US w Łodzi

 

Konkurs fb

Załączniki:
Download this file (rolnik_regulamin_konkursufb.pdf)Regulamin konkursu \"Co wiesz o PSR\"[ ]69 kB

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl