Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Zapisy na webinarium trawją do 14 września, o udziale decyduje jednak kolejność zgłoszeńZapisy na webinarium trawją do 14 września, o udziale decyduje jednak kolejność zgłoszeń

 

Darmowe webinarium „Skorzystaj z Funduszy Europejskich na edukację przedszkolną” organizuje bełchatowski Lokalny Punkt Informacyjny Funduszy Europejskich. Szkolenie zaplanowane jest na 17 września, aby z niego skorzystać trzeba się wcześniej zapisać.

 

Webinarium skierowane jest do wszystkich mieszkańców województwa łódzkiego, którzy zainteresowani są tematyką edukacji przedszkolnej i funduszy unijnych. Spotkanie podzielone będzie na dwie części. W pierwszej, prowadzonej w godz. 11:00-11:35 specjaliści podpowiedzą, jakie działania można prowadzić w ramach poddziałania XI.1.1 „edukacja przedszkolna”. Mowa będzie o założeniach konkursu, kto może ubiegać się o dofinansowanie, jakie projekty mają szansę na wsparcie, jak wygląda procedura składania i oceny projektów.

 

Panel drugi, który przewidziany jest na godz. 11:40-12:15, poświęcony będzie pytaniom. Odpowiedzi na nie udzielać będzie przedstawiciel Departamentu Europejskiego Funduszu Społecznego Urzędu Marszałkowskiego Województwa Łódzkiego.

 

Aby wziąć udział webinarium trzeba się wcześniej zapisać. Formularz zgłoszeniowy dostępny jest TUTAJ pod przyciskiem „weź udział”. Po jego wypełnieniu zostanie wysłane potwierdzenie przyjęcia zgłoszenia, w którym podane zostaną także wszystkie potrzebne informacje techniczne co do sposobu połączenia. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc o udziale w webinarium decydować będzie kolejność zgłoszeń. Rekrutacja trwa do 14 września.

 

ADA

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl