Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Podczas akcji Motoserce będzie można oddać krew, a także posłuchać koncertów Podczas akcji Motoserce będzie można oddać krew, a także posłuchać koncertów

 

13 września w centrum miasta odbędzie się Motoserce, czyli wydarzenie promujące krwiodawstwo. Koncerty, pokazy i zawody strongman to atrakcje przygotowane przez organizatorów. Akcję wspiera prezydent Mariola Czechowska, która objęła ją honorowym patronatem.

 

Motoserce to wydarzenie ogólnopolskie, którego odsłona organizowana jest także w Bełchatowie. Po raz drugi odbędzie się w najbliższą niedzielę, 13 września. Na placu Narutowicza stanie krwiobus, gdzie w godz. 10:00-15:00 będzie można oddać krew. Warto jednak nie czekać na ostatnią chwilę. Autobus może bowiem odjechać wcześniej jeśli zostaną zapełnione magazyny. Zbiórka krwi to najważniejszy punkt wydarzenia. Akcja propaguje bowiem ideę krwiodawstwa. W ubiegłym roku oddało ją blisko 50 osób, co dało w sumie 20 litrów.

 

Na mieszkańców, którzy przyjdą do centrum, będą także czekać pokazy, koncerty i zawody strongman. Wszystko zacznie się o godz. 10:00, ostatnie wydarzenie – koncert zespołu Big Day, zaplanowany jest na godz. 19:30. W południe odbędą się natomiast zawody amatorskiego Pucharu Polski Strongman, który poprowadzi Dariusz Błaszczyk.

 

Organizatorzy bełchatowskiego Motoserca – Sons of North Bełchatów przygotowali także inne atrakcje. Wśród nich m.in. pokaz maszyn bełchatowskiej grupy offroad WYR 4x4, stoiska, konkurs dla dzieci i dorosłych.

 

Dodatkowe informacje o wydarzeniu można znaleźć TUTAJ oraz na plakacie poniżej.

 

ADA

 

Plakat dotyczący akcji Motoserce Bełchatów 2020 Plakat dotyczący akcji Motoserce Bełchatów 2020

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl