Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Oprócz ciągu pieszo-rowerowego w okolicach ulicy Ludwikowskiej powstanie także siłownia zewnętrznaOprócz ciągu pieszo-rowerowego w okolicach ulicy Ludwikowskiej powstanie także siłownia zewnętrzna

 

Rozpoczyna się budowa ciągu pieszo-rowerowego od ronda Solidarności do ulicy Baczyńskiego. Prace potrwają około 2 tygodni. Wykonawca nie przewiduje większych utrudnień w ruchu, jednak kierowcy jeżdżący w tamtym rejonie proszeni są o zachowanie ostrożności.


Ponad 200 m będzie mieć nowy ciąg pieszo-rowerowy na Ludwikowie. Budowa rozpoczęła się od korytowania, w następnej kolejności wysypana zostanie podbudowa piaskowo-cementowa i ułożone zostaną obrzeża krawężników. Ostatnim etapem prac będzie ułożenie dwukolorowej kostki betonowej.


Prace, które powinny potrwać około 2 tygodni, prowadzone będą na odcinku od ronda Solidarności do ulicy Baczyńskiego. Co ważne, ciąg pieszo-rowerowy prowadzić będzie wzdłuż powstającego w tych okolicach marketu. Dodatkowo w okolicy powstanie siłownia zewnętrzna, zamontowany zostanie również stojak na rowery.


Podczas budowy możliwe są drobne i czasowe utrudnienia w ruchu. Kierowcy proszeni są o zachowanie ostrożności podczas jazdy w tym rejonie miasta.

 

AP

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl