Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

W placówce jeszcze dziś zostanie wykonana dekontaminacja pomieszczeń

 

Dzisiaj tj. 23 września sanepid poinformował o pozytywnym wyniku testu w kierunku koronawirusa u jednej z opiekunek najstarszej grupy w Żłobku Miejskim „Jaś i Małgosia”. Pracownica ta od środy, 16 września, przebywała na zwolnieniu chorobowym i nie miała od tego czasu kontaktu zarówno z personelem placówki, jak i dziećmi. Powiatowa Stacja Sanitarno – Epidemiologiczna skierowała na kwarantannę pozostałe 3 opiekunki najstarszej grupy, a także 16 dzieci z tego oddziału.

 

Dyrekcja żłobka powiadomiła rodziców dzieci z najstarszej grupy o zaistniałej sytuacji i poprosiła o natychmiastowe odebranie pociech z placówki.

 

Od września praca w Żłobku Miejskim „Jaś i Małgosia” zorganizowana została tak, by grupy i ich opiekunowie nie mieli kontaktu z pozostałymi osobami. W związku z otrzymaną informacją o pozytywnym wyniku i w porozumieniu z bełchatowskim sanepidem zdecydowano o przeprowadzeniu dzisiaj w godzinach popołudniowych dekontaminacji całego żłobka. Od jutra, tj. od czwartku, 24 września, placówka z wyłączeniem najstarszej grupy dzieci i ich opiekunów pracować będzie normalnie.

 

KR

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl