Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Webinarium organizowane jest w ramach cyklu "Urzędy bliżej Przedsiębiorców"; fot./pixabayWebinarium organizowane jest w ramach cyklu "Urzędy bliżej Przedsiębiorców"; fot./pixabay

 

29 września 2020 r. odbędzie się bezpłatne webinarium pt. "Narzędzia wsparcia dla przedsiębiorców w ramach Tarczy Antykryzysowej". Udział w spotkaniu jest bezpłatny, z powodu ograniczonej liczby miejsc obowiązują wcześniejsze zapisy.

 

 

Oddziały ZUS z województwa łódzkiego oraz Łódzka Izba Przemysłowo-Handlowa zapraszają na bezpłatne webinarium pt. „Narzędzia wsparcia dla przedsiębiorców w ramach Tarczy Antykryzysowej”.
Spotkanie on-line, za pośrednictwem platformy Zoom, organizowane jest w ramach cyklu „Urzędy bliżej Przedsiębiorców”.


Webinarium odbędzie się 29 września 2020 r. Początek o godz. 11:00.


Udział w spotkaniu jest bezpłatny, ale liczba miejsc ograniczona, dlatego prosimy o wcześniejsze zapisy mailowe na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Zapisy przyjmowane będą do 25 września, do godz. 09:00. Pytania do ekspertów ZUS prosimy zgłaszać mailowo przy składaniu zapisu na wydarzenie.


W czasie spotkania on-line, będzie mowa m.in. o Bonie Turystycznym, dodatkowych zasiłkach opiekuńczych, świadczeniu postojowym, ulgach w opłacaniu składek i zmianach przepisów obowiązujących od 20 września r. dotyczących zwolnienia z opłacania składek.


Więcej informacji na temat webinarium na stronie zus.pl w zakładce Wydarzenia i na stronie izba.lodz.pl.


Źródło: materiały prasowe ZUS

 

ZUS

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl