Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Przypominamy klientom magistratu o konieczności zakrywania ust i nosaPrzypominamy klientom magistratu o konieczności zakrywania ust i nosa

 

U jednego z pracowników Urzędu Miasta testy na obecność koronawirusa dały wynik pozytywny. Obecnie 7 osób zostało skierowanych na kwarantannę. W budynku przeprowadzono dekontaminację. Obsługa klienta prowadzona jest tak, jak dotychczas - w wyznaczonych strefach. 

 

W tych wydziałach, gdzie musi zostać zapewniona stała obsługa mieszkańców, już w połowie września wprowadzono rotacyjny system pracy. Urzędnicy zostali podzieleni na dwie grupy, połowa pracuje przez tydzień zdalnie, pozostali stacjonarnie. Dotyczy to Urzędu Stanu Cywilnego oraz Zespołu ds. Ewidencji Danych Osobowych. W związku z wprowadzonymi zmianami i zmniejszeniem o połowę stacjonarnie pracującego zespołu w tych jednostkach czas obsługi klientów może być dłuższy, dlatego prosimy mieszkańców o wyrozumiałość.

 

Przypominamy również osobom przychodzącym do Urzędu Miasta o konieczności zachowania dystansu społecznego i obowiązku zasłaniania ust i nosa. 

 

KR

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl