Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Budynki urzędu przejdą dekontaminację, czyli oczyszczanie m.in. z wirusówBudynki urzędu przejdą dekontaminację, czyli oczyszczanie pomieszczeń m.in. z wirusów

 

W najbliższy piątek, 30 października, Urząd Miasta Bełchatowa będzie nieczynny. W tym czasie we wszystkich budynkach magistratu będzie przeprowadzona dekontaminacja, co ma zapobiec rozprzestrzenianiu się COVID-19. Urząd Stanu Cywilnego, w zakresie rejestracji zgonów, dyżur ma w sobotę, 31 października w godz. 7:30-15:00.  

 

Urzędnicy odbiorą dzień wolny w zamian za 26 grudnia – święto, które przypada w sobotę. W takim przypadku, zgodnie z kodeksem pracy, pracodawca powinien udzielić wolnego w innym terminie. Dla pracowników bełchatowskiego magistratu będzie to wspomniany wcześniej piątek, 30 października.

 

Urząd Stanu Cywilnego – w zakresie rejestracji aktów zgonu – dyżur ma w sobotę, 31 października. Urzędnicy będą dostępni w godz. 7:30-15:00.

 

ADA

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl