Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Tegoroczny bełchatowski Jarmark Świąteczny odbędzie się w internecieTegoroczny bełchatowski Jarmark Świąteczny odbędzie się w internecie

 

W związku z pandemią i dynamicznym rozwojem sytuacji epidemicznej tradycyjny Jarmark Świąteczny w tym roku nie zawita na Plac Narutowicza. By wesprzeć wystawców i producentów, miasto przygotowało jego wirtualną edycję. E-Jarmark wystartuje już 1 grudnia, a chętni do zaprezentowania swojej świątecznej oferty mogą się już zgłaszać.

 

 

Bożonarodzeniowe ozdoby, rękodzieło i różnorodne smakołyki, a do tego warsztaty dekorowania bombek, iluminacja miejskiej choinki i wizyta św. Mikołaja – tak co roku w Bełchatowie wyglądał Jarmark Świąteczny. W tym roku będzie inaczej. Sytuacja epidemiczna w kraju spowodowała, że zorganizowanie jarmarku w jego tradycyjnej formie jest niemożliwe. W trosce o zdrowie bezpieczeństwo wystawców oraz uczestników, miasto przygotowało jednak jego internetową odsłonę. – Zdajemy sobie sprawę, że przez wiele miesięcy wystawcy przygotowywali się do jarmarku. Zależy nam, by, mimo trudnej sytuacji epidemicznej, mieli możliwość zaprezentowania swojej wyjątkowej oferty świątecznej. Dlatego zapraszamy do udziału w e-Jarmarku. Jestem przekonana, że dzięki temu wszyscy poczujemy tę świąteczną atmosferę, która towarzyszyła nam co roku – mówi prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska.

 

Udział w wydarzeniu może wziąć każdy, kto chce zaprezentować m.in. rękodzieło, dekoracje świąteczne, biżuterię czy wyroby drewniane. Lista wystawców wraz z opisem i galerią ich wyrobów będzie dostępna w specjalnej zakładce na oficjalnej stronie miasta (www.belchatow.pl) oraz na profilu facebookowym (https://www.facebook.com/belchatow). Prezentacje kolejnych wystawców pojawiać się będą od 1 do 31 grudnia. Dzięki temu mieszkańcy będą mogli obejrzeć asortyment i otrzymają dane kontaktowe wystawców.

 

Aby zgłosić chęć udziału w e-Jarmarku wystarczy do 30 grudnia przesłać formularz zgłoszeniowy wraz ze zdjęciami asortymentu na adres mailowy Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Formularz zgłoszeniowy oraz regulamin tegorocznego e-Jarmarku Świątecznego dostępne są w załącznikach poniżej. Więcej informacji na temat e-Jarmarku można uzyskać w Wydziale Promocji Kultury i Sportu bełchatowskiego magistratu pod numerem tel. 44 733 51 63.

 

 

Regulamin

Formularz

 

AP

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl