Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Przerwa w dostawie energii elektrycznej przewidzina ajest w godz. 10:30-13:30Przerwa w dostawie energii elektrycznej przewidzina ajest w godz. 10:30-13:30

 

Bełchatowski Rejon Energetyczny zaplanował przerwy w dostawie energii elektrycznej. 20 listopada prądu zabraknie w części os. Ludwików. Ma to związek z planowymi, etapowymi pracami konserwatorskimi.

 

 

Jak informuje PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź Rejon Energetyczny Bełchatów, między godz. 10:30 a 13:30 z brakiem prądu muszą się liczyć mieszkańcy os. Ludwików. Mowa o ulicach: Kazimierza Górskiego, Joachima Halupczoka, Różanej, Kaczeńcowej oraz Ludwikowskiej.  

 

W tym czasie energetycy będą prowadzić planowaną konserwację sieci. Jednocześnie Rejon Energetyczny Bełchatów zaznacza, że z przyczyn od nich  niezależnych, może nie dojść do włączeń, a przewidywany czas przerwy oraz zakres planowanego wyłączenia może ulec zmianie.

 

Informacje o planowanych przerwach w dostawie energii elektrycznej można znaleźć na stronie www.pgedystrybucja.pl oraz pod bezpłatnym numerem tel. 991.

 

ADA

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl