Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Jedna z nieruchomości do kupienia położona jest przy ul. Iglastej Jedna z nieruchomości do kupienia położona jest przy ul. Iglastej

 

Miasto wystawiło na sprzedaż dziesięć działek budowlanych. Wszystkie są uzbrojone, mają też dogodną lokalizację i różne powierzchnie. Jeśli więc planujesz zakup nieruchomości, koniecznie sprawdź miejską ofertę.

 

 

Miasto dysponuje atrakcyjnymi działkami pod budownictwo mieszkaniowe, usługowe i garaże. Powierzchnia tych gruntów waha się od kilkunastu do ponad 1000 mkw, większość z nich – głównie te pod domki jednorodzinne, położona jest w cichej i spokojnej okolicy. Co ważne, kupując od miasta nieruchomość, nie trzeba płacić podatku od wzbogacenia. 

 

Na sprzedaż, w drodze ustnych przetargów nieograniczonych, wystawionych jest właśnie dziesięć miejskich nieruchomości. Położone są one przy ulicach: Wichrowej, Zakątek, Iglastej, Tęczowej, Górniczej, a także Powstańców Śląskich i Goetla. W ofercie są również tereny przy al. Włókniarzy. Szczegółowe informacje, dotyczące m.in. jakie jest ich przeznaczenie, powierzchnię czy cenę wywoławczą można znaleźć w ogłoszeniach, które dostępne są w zakładce „przetargi - nieruchomości”. Natomiast dokładną lokalizację każdej z proponowanych działek sprawdzić można na internetowych mapach, to znaczy geoportalu. Rozwijając z lewej strony portalu zakładkę WMS Starostwo Powiatowe, można sprawdzić między innymi przebieg infrastruktury technicznej w interesującym nas obszarze.

 

>>> Czytaj: Ogłoszenie - przetarg ul. Iglasta

>>> Czytaj: Ogłoszenie – pozostałe przetargi

>>> Sprawdź lokalizację działki na geoportalu miasta

 

Wszystkie przetargi odbędą się w czwartek, 10 grudnia w magistracie. Dokładne godziny podane są w każdym ogłoszeniu. Mogą w nich uczestniczyć osoby fizyczne i prawne po wpłaceniu w wyznaczonym terminie wadium w wysokości 10 proc. ceny wywoławczej działki.

 

ADA

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl