Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Doradca podatkowy pomoże rozwiać wątpliwości w każdej sprawie związanej z opodatkowaniem firmyDoradca podatkowy pomoże rozwiać wątpliwości w każdej sprawie związanej z opodatkowaniem firmy

 

Otworzyłeś w ostatnim czasie firmę lub dopiero planujesz założyć własny biznes? Skorzystaj z darmowej pomocy doradcy podatkowego. Ostatnie w tym roku porady telefoniczne odbędą się w czwartek, 10 grudnia. Nie trzeba się zapisywać, wystarczy w wyznaczonych godzinach zadzwonić i podać hasło „konsultacje Urząd Miasta Bełchatowa”.

 


Jak rozliczyć podatki? Z którego formularza skorzystać? Jakie ulgi podatkowe nam przysługują? Z takimi pytaniami często borykają się poczatkujący przedsiębiorcy. By mogli jak najlepiej rozeznać się w gąszczu ciągle zmieniających się przepisów podatkowych, od ponad dwóch lat mogą regularnie korzystać z darmowych porad udzielanych przez fachowców z Krajowej Izby Doradców Podatkowych w Łodzi.


Ze względu na panującą pandemię SARS-CoV-2 konsultacje mają formę dyżurów telefonicznych. Podczas konsultacji właściciele otwartych w ostatnim czasie firm, a także osoby dopiero myślące o otwarciu działalności gospodarczej, mogą uzyskać kompleksową wiedzę w zakresie doradztwa podatkowego, ze szczególnym uwzględnieniem podatku VAT, a także omówić wszelkie zagadnienia związane z prowadzeniem biznesu. Fachowcy udzielają odpowiedzi na pytania związane ze zobowiązaniami podatkowymi, podatkiem od towarów i usług czy dochodowym.


Najbliższe spotkanie zaplanowane jest a czwartek, 10 grudnia. By skorzystać z pomocy fachowca, wystarczy zadzwonić między godz. 13:00 a 15:00 pod numer 44 307 04 35. Bezpłatna porada zostanie udzielona po podaniu hasła „konsultacje Urząd Miasta Bełchatowa”. Dyżur pełnić będzie Sylwia Jankowska, członek Krajowej Izby Doradców Podatkowych w Łodzi.

 

AP

Aktualności

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl