Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Służby PEC pracują nad usunięciem awarii w rejonie ul. ŁęczyckiejSłużby PEC pracują nad usunięciem awarii w rejonie ul. Łęczyckiej

 

Jak informuje Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej doszło do awarii sieci ciepłowniczej. Mieszkańcy kilku bełchatowskich ulic, przez następne godziny pozbawieni będą dostaw ciepła.

Do awarii sieci doszło dzisiaj tj.17 grudnia, w godzinach porannych, w rejonie ulicy Łęczyckiej. Służby PEC-u, są na miejscu i pracują nad rozwiązaniu problemu. Konieczne będzie odseparowanie uszkodzonego odcinka sieci i częściowe jego odwodnienie. Oznacza to, że przez najbliższe godziny dostaw ciepła pozbawieni będą mieszkańcy mający swoje posesje na osiedlu Olsztyńskim. Niedogodność dotyczy nieruchomości przy ul. Łęczyckiej (nr nieparzyste posesji od 17 do 21), ul. Pomorskiej (nr parzyste od 22 do 30) i ul. Wielkopolskiej )nr nieparzyste od 21 do 27.

 

Awaria powinna zostać usunięta jeszcze dzisiaj w ciągu najbliższych godzin. Informacje o przebiegu prac udziela Dyspozytor PEC pod nr 993 lub 44 633 33 36.

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl