Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

O zwycięstwie w konkursie zdecydują bezpośrednio głosy internautówO zwycięstwie w konkursie zdecydują bezpośrednio głosy internautów

 

Jedenaście kolęd i pastorałek – uczestnicy Bełchatowskiego Konkursu Kolędowego „Panu wdzięcznie przygrywajcie” czekają na głosy internautów. O wygranej zdecyduje ilość polubień oraz udostępnień filmu. Głosować można na miejskim profilu na FB do poniedziałku, 4 stycznia.

 

 

Konkurs kolędowy to jedno z wydarzeń towarzyszących IX Bełchatowskiemu Orszakowi Trzech Króli. Zadaniem jego uczestników było przesłanie krótkiego filmu z autorskim wykonaniem tradycyjnej polskiej kolędy bądź pastorałki. W sumie wpłynęło 11 zgłoszeń – wśród nich zarówno nagrania indywidualne, jak i rodzinne. Wszystkie obejrzeć można na oficjalnej stronie miasta www.belchatow.pl. Wystarczy „kliknąć” w baner „Bełchatowski Konkurs Kolędowy” (Konkurs kolęd - filmiki (belchatow.pl).

 

Na zgłoszone filmy można głosować na miejskim profilu facebookowym (20+) Miasto Bełchatów | Facebook). O tym, kto zwycięży w konkursie "Panu wdzięcznie przyfrywajcie" zdecydują internauci. To bowiem od ilości polubień oraz udostępnień zależeć będzie wygrana. Zgodnie z regulaminem, jedna reakcja (np. polubienie) to jeden punkt, a udostępnienie bezpośrednio z miejskiego profilu – 3 punkty. Głosowanie zakończy się 4 stycznia 2021 r. o godz. 12:00 i tego samego dnia zostaną ogłoszone jego wyniki.

 

AP

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl