Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Doradca podatkowy pomoże rozwiać wątpliwości w każdej sprawie związanej z opodatkowaniem firmyDoradca podatkowy pomoże rozwiać wątpliwości w każdej sprawie związanej z opodatkowaniem firmy

 

Założyłeś w ostatnim czasie firmę? A może dopiero myślisz o otwarciu własnego biznesu? Skorzystaj z bezpłatnej pomocy doradcy podatkowego, który pomoże odnaleźć się w obowiązujących przepisach oraz różnych formach opodatkowania. Konsultacje telefoniczne z członkiem Krajowej Izby Doradców Podatkowych w Łodzi odbędą się w najbliższy czwartek, 11 lutego.


Często zmieniające się przepisy podatkowe początkującym przedsiębiorcom mogą sprawiać spore trudności. I tu z pomocą przychodzą specjaliści z łódzkiego oddziału KIDP, którzy za darmo udzielają fachowych porad. Ważne, by już na samym starcie dowiedzieć się, jakie są sposobu odprowadzania podatków i który z nich będzie najbardziej korzystny dla konkretnego rodzaju prowadzonej działalności.

 

Podczas najbliższego dyżuru telefonicznego właścicielom niedawno otwartych firm, a także tym, którzy planują otworzyć działalność gospodarczą w najbliższym czasie służyć będzie Sylwia Jankowska, członek Krajowej Izby Doradców Podatkowych. Aby uzyskać odpowiedzi na nurtujące pytania, wystarczy w czwartek, 11 lutego, między godz. 13:00 a 15:00 zadzwonić pod numer 44 307 04 35 i podać hasło: „konsultacje Urząd Miasta Bełchatowa”.

 

AP

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl