Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Konkurs Ministerstwa Obrony Narodowej adresowany jest do organizacji pozarządowych Konkurs Ministerstwa Obrony Narodowej adresowany jest do organizacji pozarządowych

 

Ministerstwo Obrony Narodowej ogłasza konkurs dla organizacji pozarządowych pn. „Mur, ale historia Wojska Polskiego”. Dzięki konkursowi można otrzymać dofinansowanie na działania patriotyczno-edukacyjne i mural. Na realizację zadań MON zaplanowało w sumie 1,5 mln zł.

 

 

Murale mogą przedstawiać polskie wojska, od średniowiecza po współczesność. Tematem muralu mogą być wydarzenia lub postaci, które miały bezpośredni wpływ na kształtowanie państwa polskiego, na walkę o niepodległość i suwerenność Ojczyzny. Lokalne społeczności mogą na muralu upamiętnić swoich lokalnych bohaterów walk o niepodległość, a także współczesnych żołnierzy Wojska Polskiego.

 

Wnioski należy składać do 30 kwietnia. Realizacja zadań planowana jest między 21 czerwca a 30 listopada 2021 roku. Wszystkie informacje na temat konkursu „Mur, ale historia Wojska Polskiego” znaleźć można na internetowej stronie Ministerstwa Obrony Narodowej (https://www.gov.pl/web/obrona-narodowa/) w zakładce Aktualności.

 

źródło: MON

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl