Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

W wypełnieniu arkusza spisowego pomogą pracownicy Głównego Urzędu StatystycznegoW wypełnieniu arkusza spisowego pomogą pracownicy łódzkiego Urzędu Statystycznego

 

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Mieszkańcy, którzy nie mają dostępu do komputera, mogą udać się do gminnego biura spisowego w bełchatowskim magistracie bądź mobilnym punkcie, który we wtorek, 15 czerwca, będzie dostępny w filii MCK w Grocholicach.

 


Narodowy Spis Powszechny to badanie, które w Polsce przeprowadzane jest co dziesięć lat. Udział w nim jest obowiązkowy. W tym roku podstawową metodą samospisu jest wypełnienie formularza na stronie spis.gov.pl. Dla osób niemających dostępu do komputera lub internetu Gminny Komisarz Spisowy, prezydent Mariola Czechowska, zorganizowała punkt w bełchatowskim magistracie. Komputer jest do dyspozycji mieszkańców w sali nr 316 na II piętrze w godzinach pracy Urzędu Miasta Bełchatowa, czyli w dni powszednie w godz. 7:30 - 15:30. Osoby chcące skorzystać z takiej możliwości, muszą się jednak wcześniej umówić telefonicznie pod numerem: 44 733 51 95.


Dodatkowo 1 czerwca w Klubie Seniora „Barwy Jesieni” najstarszym mieszkańcom Bełchatowa zostały udostępnione stanowiska komputerowe, przy którym mogli wypełnić ankiety.


By jeszcze bardziej ułatwić mieszkańcom udział w spisie, w filii Miejskiego Centrum Kultury w Grocholicach zostanie otwarty Mobilny Punkt Spisowy. We wtorek, 15 czerwca, między godz. 9:00 a 14:00, każdy mieszkaniec będzie mógł spełnić swój obowiązek i dokonać samospisu. W wypełnieniu arkusza pomagać będą pracownicy Urzędu Statystycznego w Łodzi. By wszystko przebiegło szybko i sprawnie, należy przygotować numery PESEL wszystkich domowników, powierzchnię użytkową zamieszkiwanej nieruchomości.


Wszystkie informacje na temat Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 znaleźć można na poświęconej badaniu rządowej stronie spis.gov.pl.

 

AP

 

Narodowy Spis Powszechny 2021 prowadzony będzie do 30 września 2021 rokuNarodowy Spis Powszechny 2021 prowadzony będzie do 30 września 2021 roku

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl