Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Imprezy plenerowe to tylko jeden z wielu przykładów działań promocyjnych miasta Imprezy plenerowe to tylko jeden z wielu przykładów działań promocyjnych miasta

Jak mieszkańcy oceniają podejmowane przez urząd działania promocyjne miasta? Tego właśnie chce dowiedzieć się magistrat. Każdy zainteresowany może się w tym temacie wypowiedzieć, wypełniając anonimową ankietę, która dostępna jest poniżej.  

 

W ankiecie oceniana jest efektywność działań promocyjnych podejmowanych przez Urząd Miasta Bełchatowa. - W poprzednich latach formularze można było uzupełnić podczas licznych imprez organizowanych przez urząd. W tym roku z powodu niepewnej sytuacji spowodowanej wirusem COVID-19  dostępne są w formie online – mówi Jakub Kołodziejczyk dyrektor Wydziału Promocji Kultury i Sportu Urzędu Miasta Bełchatowa.

 

Przygotowano dwie ankiety, jedną dla mieszkańców miasta, drugą dla osób spoza Bełchatowa.  Ankieta składa się z kilkunastu krótkich pytań. Jej wypełnienie zajmuje zaledwie kilka minut, a udzielone odpowiedzi pozwolą na dostosowanie działań promocyjnych do potrzeb mieszkańców. Na ich podstawie wyciągnięte zostaną wnioski, które posłużą do wyznaczenia kierunków nowych działań.   

 

Organizowane akcje promocyjne, wydarzenia, konkursy czy zabawy  mają zarówno wzbogacić ofertę miasta, jak i budować poczucie wspólnej tożsamości lokalnej. Poprzez podejmowane działania kreowany jest również wizerunek miasta na zewnątrz.

Formularze dostępne poniżej są anonimowe. Na opinie czekamy do końca 2021 r.

 

Formularz dla bełchatowian - https://www.belchatow.pl/ankieta-dla-belchatowian

 

Formularz dla gości - https://www.belchatow.pl/ankieta-dla-gosci

 

KR

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl