Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

 spis wwwMiasto uruchamia dodatkowe punkty spisowe dla mieszkańców

 

Trwa Narodowy Spis Powszechny Ludności i Mieszkań 2021. Osoby, które jeszcze nie spisały się, będą mogły to zrobić z pomocą rachmistrzów. Miasto po raz kolejny uruchamia punkt w galerii Olimpia, gdzie mieszkańcy niemający dostępu do komputera z internetem, będą mogli wypełnić formularz spisowy. Urzędnicy czekają na chętnych od 17 sierpnia do 30 września br.

 

Obowiązującą metodą w trwającym właśnie Narodowym Spisie Powszechnym Ludności i Mieszkań 2021 jest tzw. samospis internetowy. Udział w badaniu jest obowiązkowy, by spisanie się było jeszcze łatwiejsze, miasto uruchamia dodatkowe, mobilne punkty.

 

Do 30 września obowiązek spisowy będzie można spełnić w galerii Olimpia, gdzie na mieszkańców, nieposiadających komputera z dostępem do internetu czekać będą rachmistrzowie.

 

Dyżury rachmistrzów w galerii Olimpia

  • od poniedziałku do środy oraz w piątki w godz. 16:00 – 19:00
  • w soboty w godz. 12:00 – 16:00

 

By wszystko przebiegło szybko i sprawnie, należy przygotować numery PESEL wszystkich domowników oraz znać powierzchnię użytkową zamieszkiwanej nieruchomości.

 

Jednocześni przypominamy, że w dni powszednie działa także punkt spisowy w bełchatowskim magistracie. Komputer jest do dyspozycji mieszkańców w sali nr 316 na II piętrze w godzinach pracy Urzędu Miasta Bełchatowa, czyli między 7:30 a 15:30. Osoby chcące skorzystać z takiej możliwości, muszą się jednak wcześniej umówić telefonicznie pod numerem: 44 733 51 95.

 

Wszystkie informacje na temat Narodowego Spisu Powszechnego Ludności i Mieszkań 2021 znaleźć można na poświęconej badaniu rządowej stronie spis.gov.pl (https://spis.gov.pl/).

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl