Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Foodtrucki to sposób na poznanie smakołyków z różnych zakątków świataFood trucki to sposób na poznanie smakołyków z różnych zakątków świata

 

Najbliższy weekend w Bełchatowie zapowiada się pysznie. Wszystko za sprawą food trucków, które zaparkują na Placu Narutowicza. Nie zabraknie dań kuchni azjatyckiej, meksykańskiej i polskiej. Smakołyków będzie można kosztować od piątku do niedzieli (10 – 12 września).

 


Dobra wiadomość dla wszystkich miłośników streetfoodu. Przy scenie plenerowej MCK PGE Gigantów Mocy ponownie staną restauracje na kółkach, które serwować będą specjały kuchni z różnych zakątków świata. Dzięki temu każdy, kto w najbliższy weekend wybierze się na plac Narutowicza, będzie mógł wybrać się w prawdziwą kulinarną podróż. Zapiekanki, frytki, włoskie pasty czy meksykańskie quesadille to tylko niektóre z przysmaków, jakich będzie można spróbować. Amatorzy deserów także znajdą coś dla siebie, będą m.in. lody i kołacze.


To jednak nie wszystko. W okolicy food trucków zorganizowana zostanie specjalna strefa dla dzieci z dmuchańcami. Atrakcji nie zabraknie, organizatorzy (Food Alert) zadbali bowiem też o inne formy rozrywki, w tym konkursy z nagrodami.


Zlot food trucków na placu Narutowicza startuje w piątek, 10 września. Tego dnia smakołyków będzie można kosztować między godz. 15:00 a 21:00. W sobotę, 11 września, potrawy serwowane będą od 12:00 do 21:00, zaś w niedzielę – między 12:00 a 20:00. Szczegóły imprezy znaleźć można na facebookowym profilu poświęconym wydarzeniu (https://www.facebook.com/events/171747528365037?active_tab=about).

 

AP

 

Plakat dot. najbliższego zlotu foodtrucków w BełchatowiePlakat dot. najbliższego zlotu foodtrucków w Bełchatowie

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl