Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Uczestnicy szkoleń dowiedzą się m.in. jak wpływać na zwiększenie liczebności pszczółUczestnicy szkoleń dowiedzą się m.in. jak wpływać na zwiększenie liczebności pszczół

 

Trwają zapisy na bezpłatne szkolenia online z zakresu pszczelarstwa. Fundacja EKOOSTOJA chce je przeprowadzić dla 200 zainteresowanych osób, z czego 60 miejsc przeznaczonych jest dla mieszkańców województwa łódzkiego.    

 

 

Szkolenia „Rozwój pszczelarstwa przy wykorzystaniu szkoleń online” mają na celu podniesienie umiejętności oraz promowanie działań na rzecz zrównoważonego rozwoju. Z tej nieodpłatnej oferty szkoleń mogą skorzystać pełnoletni mieszkańcy 3 województw: łódzkiego, mazowieckiego i śląskiego, zamieszkujących na terenach wiejskich.  

 

Kursanci otrzymają wiedzę o ekonomicznym podejściu do pszczelarstwa. Tematyka szkoleń obejmuje sprzedaż detaliczną produktów pszczelarskich, rolniczy handel detaliczny tymi produktami oraz ekonomiczne aspekty. To również działania zmierzające do powiększania liczebności pszczół w regionie oraz zakładania nowych pasiek. Szkolenie zakończy się egzaminem potwierdzającym zdobycie kompetencji pszczelarskich. 

 

Formularz zgłoszeniowy dostępny jest pod adresem https://ekoostoja.com/2021/06/29/formularz-zgloszeniowy/

  

KR

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl