Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Podczas Biesiady Seniorów wystąpi między innymi chór "Pasjonata"Podczas Biesiady Seniorów wystąpi między innymi chór "Pasjonata"

W parku przy Muzeum Regionalnym zorganizowana zostanie Biesiada Seniorów. Tym razem pod hasłem „Zdrowa Integracja”.  Prezydent Miasta Bełchatowa Mariola Czechowska zaprasza, wszystkich zainteresowanych już w najbliższą niedzielę, 19 września.  

 

Biesiada Seniorów, to cykliczna impreza skierowana do starszych mieszkańców miasta. Jest to okazja do tego, by spotkać się w swoim gronie i wspólnie pobiesiadować. Hasłem tegorocznej odsłony jest „Zdrowa Integracja”.

 

– Po trudnym czasie związanym z pandemią koronawirusa, cieszę się, że będziemy mogli wspólnie spędzić niedzielę podczas Biesiady Seniorów. Nasi starsi mieszkańcy miasta, to bardzo aktywna grupa, która chętnie włącza się w rozmaite działania. To wydarzenie to ukłon w ich stronę – mówi Mariola Czechowska prezydent miasta.

 

W niedzielę, 19 września od godziny 16.00 w parku przy muzeum na seniorów czekać będzie wiele atrakcji. O stronę muzyczną zadbają Promienie Bełchatowa, Chór Uniwersytetu Trzeciego Wieku „Pasjonata” oraz bełchatowska grupa „Stan wyjątkowy”. Wystąpi również grupa taneczna UTW Super Stars.

 

Oprócz części artystycznej będzie również catering i konkursy z nagrodami. Na terenie parku stanie Mobilny Punkt Szczepień. Skorzystać z niego będą mogli wszyscy zainteresowani szczepieniem przeciw COVID-19, bez konieczności wcześniejszego umawiania się na konkretny termin.

 

Plakat informacyjny dotyczący Biesiady SeniorówPlakat informacyjny dotyczący Biesiady Seniorów

 

KR

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl