Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności

joombig banner rotation images

Menu

Porad lekarskich udzielać będzie kilkunastu lekarzy z rożnych specjalizacji Ponad dziesięciu lekarzy różnych specjalizacji udzielać będzie porad podczas "Białego tygodnia". Fot. archiwum

Lekarskie porady różnych specjalistów oraz prelekcje. Tak zapowiada się „Biały Tydzień”, który rusza już w poniedziałek 20 września. Do piątku 24 września, w Cafe Senior Raj przy ul. Energetyków 6,  na zainteresowanych bełchatowian czekać będą lekarze z różnych dziedzin medycyny.

 

Biały Tydzień” to oferta skierowana przede wszystkim do starszych mieszkańców naszego miasta, ale skorzystać z okazji mogą wszyscy. Oprócz porad lekarskich z różnych dziedzin medycyny np. urologa, diabetologa, dermatologa, onkologa, kardiologa czy endokrynologa, będą również prelekcje. Dotyczyć będą m.in. porad żywnościowych związanych, chociażby z chorobą cukrzycową,  profilaktyki chorób sercowo- naczyniowych, wiedzy na temat nieprawidłowego działania tarczycy czy nauki czytania etykiet opakowań produktów. Każdego dnia  od poniedziałku do piątku, w wyznaczonych godzinach, na zainteresowanych  czekać będzie specjalista z innej dziedziny.

 

- Akcje tego typu, zawsze cieszą się ogromnym zainteresowaniem.  Ostatni rok ze względu na COVID- 19 spowodował, że dostęp do lekarzy różnych specjalizacji, był utrudniony. Chcemy, by w przyjaznym otoczeniu mieszkańcy mogli skorzystać z porad, ale też i zyskać szerszy punkt widzenia na własne zdrowie – mówi Mariola Czechowska prezydent Bełchatowa.  

   

Biały Tydzień” organizowany jest przez miasto Bełchatów oraz Regionalne Towarzystwo Społeczno Kulturalne RTSK.  Szczegółowy harmonogram wraz z opisem znajduje się poniżej, na plakacie promującym akcję.

 

 Plakat promujący akcję "Biały Tydzień"Plakat promujący akcję "Biały Tydzień"

 

KR

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2021

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl