Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Laureatów konkursu poznamy podczas Dożynek PrezydenckichLaureatów konkursu poznamy podczas Dożynek Prezydenckich

 

Trwa nabór do II Edycji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. Tematem przewodnim tegorocznej odsłony są ,,Ostatki w polskiej tradycji”. Konkurs przeprowadzony zostanie w dwóch etapach – wojewódzkim i ogólnopolskim. Termin zgłoszeń upływa 28 lutego 2022 roku.

 

Pierwsza dama zaprasza do udziału w Konkursie dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. Tegoroczny temat przewodni to „Ostatki w polskiej tradycji”. W zamieszczonym w mediach społecznościowym nagraniu (udostępnionym również poniżej artykułu) Agata Kornhauser-Duda podkreśla, że bardzo zależy jej na tym, aby w konkursie wzięło udział jak najwięcej Kół.

 

Konkurs przeprowadzony będzie w dwóch etapach. Pierwszy (wojewódzki), podobnie jak w poprzedniej edycji – będzie mieć formułę online. Etap ogólnopolski planowany jest w formie stacjonarnej. Zwycięzcy etapu wojewódzkiego zaprezentują się w siedzibie Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” i Tadeusza Sygietyńskiego w Otrębusach, natomiast ogłoszenie zwycięzców i wręczenie nagród odbędzie się podczas Dożynek Prezydenckich.


Co trzeba zrobić, aby wziąć udział w konkursie?


Koła Gospodyń Wiejskich zgłaszają się samodzielnie do 28 lutego 2022 roku poprzez przesłanie pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.:

 

  • poprawnie wypełnionej i podpisanej karty zgłoszeniowej (w wersji *.pdf oraz *.doc/docx),
  • potwierdzenia wpisu Koła do odpowiedniego rejestru,
  • krótkiego amatorskiego materiału audiowizualnego przygotowanego i nagranego przez Koło, trwającego nie dłużej niż 120 sekund, promującego działalność Koła.


Materiał audiowizualny powinien: zawierać nazwę KGW oraz logo (w przypadku Kół, które nie posiadają loga, w materiale powinna znaleźć się nazwa Koła), prezentować najważniejsze informacje o Kole, w tym profil działalności oraz informacje o realizowanych przez Koło inicjatywach.


Materiał należy przesłać w formie jednego pliku, z wykorzystaniem jednej z platform do przesyłania plików (np. WeTransfer, FromSmash, MyAirBidge), a wygenerowany link przesłać w treści e–maila zawierającego kartę zgłoszeniową.


Szczegółowe informacje na temat warunków uczestnictwa w konkursie oraz zasad jego przeprowadzenia, znajdują się w regulaminie, który wraz z kartą zgłoszeniową znajduje się na prezydent.pl/malzonka-prezydenta.

 

AP

 

 

Plakat fot. II Konkursu dla Kół Gospodyń WiejskichPlakat fot. II Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl