Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Zapisy na spotkanie przyjmują pracownicy Zespołu ds. Rozwoju Miasta bełchatowskiego UMZapisy na spotkanie przyjmują pracownicy Zespołu ds. Rozwoju Miasta bełchatowskiego UM

 

Planujesz wymienić stary piec lub ocieplić dom? Skorzystaj z dofinansowania w ramach Czystego Powietrza. Informacje na temat programu oraz zasad udzielania wsparcia możesz uzyskać na spotkaniu, które odbędzie w najbliższy wtorek, 21 grudnia.


Celem rządowego programu Czyste Powietrze jest poprawa jakości powietrza oraz zmniejszenie emisji gazów cieplarnianych. Jego uczestnicy mogą uzyskać dofinansowanie na wymianę starych, nieefektywnych kotłów na paliwo stałe na nowoczesne źródła ciepła, o najwyższych normach. Chodzi m.in. o kotły gazowe kondensacyjne, kotły olejowe, ogrzewanie elektryczne, piece na paliwo stałe spełniające określone wymagania, pompy ciepła lub węzły cieplne w przypadku podłączenia do sieci ciepłowniczej. Dotacje przyznawane są także na przeprowadzenie niezbędnych prac termomodernizacyjnych budynku.


Z myślą o mieszkańcach zainteresowanych udziałem w programie, w bełchatowskim Urzędzie Miasta zostanie zorganizowane bezpłatne spotkanie informacyjne. Pracownicy Zespołu do Spraw Rozwoju Miasta przedstawią i omówią główne cele i założenia programu. Ponadto pomogą wypełnić odpowiednie wnioski i dokumenty.


Wspomniane spotkanie dotyczące programu Czyste Powietrze odbędzie się we wtorek, 21 grudnia o godz. 16:00 w Sali Konferencyjnej magistratu przy ul. Kościuszki 15. Chętni mogą się na nie zapisywać już dziś pod numerem tel. 44 733 51 44.


Przypominamy, że w Urzędzie Miasta przy ul. Kościuszki 1 (Zespół ds. Rozwoju Miasta, II piętro, pok. 305) działa punkt konsultacyjno-informacyjny dotyczący programu. Więcej informacji na temat punktu a także samego programu znaleźć można na belchatow.pl – wystarczy w kliknąć w baner Gminny Punkt konsultacyjno-informacyjny programu Czyste Powietrze.

 

AP

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska, Piotr Kurzydlak, Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl