Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Przerwy w dostawie energii elektrycznej mogą potrwać kilka godzinPrzerwy w dostawie energii elektrycznej mogą potrwać kilka godzin

 

W najbliższy poniedziałek, 28 lutego, mieszkańcy dwóch bełchatowskich ulic przez kilka godzin mogą nie mieć prądu. Jak na swojej stronie informuje PGE Dystrybucja, przerwy w dostawie energii mają związek z planowanymi pracami konserwatorskimi.

 

Prace eksploatacyjne, a także przebudowy, rozbudowy i modernizacje stacji oraz linii energetycznych PGE Dystrybucja prowadzi regularnie i na bieżąco. Wiążą się one jednak z chwilowymi przerwami w dostarczeniu prądu do odbiorców. Najbliższe planowe wyłączenia w Bełchatowie dotyczą dwóch ulic Pabianickiej i Cegielnianej.

 

W poniedziałek, 28 lutego, ich mieszkańcy muszą liczyć się z tym, że przez kilka godzin nie będą mieć prądu. W przypadku ulicy Pabianickiej planowana jest 7 godzinna przerwa: między godz. 7:30 a 14:30. Jeśli zaś chodzi o Cegielnianą, energia elektryczna może nie być dostarczana między 7:30 a 9:00 oraz 13:00 a 14:30. W tym czasie energetycy będą prowadzić planowaną konserwację sieci.

 

Jednocześnie Rejon Energetyczny Bełchatów zaznacza, że z przyczyn od nich niezależnych, może nie dojść do włączeń, a przewidywany czas przerwy oraz zakres planowanego wyłączenia może ulec zmianie.


Więcej informacji na temat planowanych prac wewnętrznych i związanych z nimi przerw w dostawie energii elektrycznej znajduje się na stronie spółki PGE Dystrybucja l w zakładce: Wyłączenia. W razie pytań można też dzwonić pod bezpłatny nr tel. 991.

 

AP

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl