Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Awiaria sieci wystąpiła w pomiędzy ulicą Zieloną a WschodniąAwiaria sieci wystąpiła w pomiędzy ulicą Zieloną a Wschodnią

 

W rejonie ulicy Czyżewskiego doszło do awarii sieci ciepłowniczej – informuje Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej. Roboty zaplanowane są na 7 i 8 października. W związku z tym są przerwy w dostawie ciepła.

 

AKTUALIZACJA! Ulica Czyżewskiego jest już przejezdna.

Awaria wystąpiła pomiędzy ul. Zieloną a ul. Wschodnią. Jak czytamy w komunikacie PEC-u: w celu jej usunięcia niezbędne będzie odseparowanie uszkodzonego odcinka sieci i jej częściowe odwodnienie. W związku z tym czasowo dostaw ciepła pozbawieni będą mieszkańcy: ul. Zielonej, ul. Wschodniej, ul. Północnej do 13 (numery nieparzyste), ul. Czyżewskiego 38, 42 i 44, ul. Targowej 31 i 33, ul. Olsztyńskiej 1 i 1a.

 

Roboty planowane są na 7 i 8 października (piątek, sobota). Na czas prac wprowadzona została tymczasowa organizacja ruchu w tym rejonie. Jadąc od strony Politanic, aby ominąć fragment ul. Czyżewskiego, gdzie prowadzone są roboty, trzeba skręcić w ul. Wschodnią. Z kolei jadąc od centrum trzeba skręcić w ulicę Zieloną lub Północną.Emzetki linii 2, 4, 5 i 7 kursować będą bez zmian, fragment ul. Czyżewskiego będą omijać ul. Północną, Zieloną, Targową.

 

Służby techniczne PEC będą pracowały nieprzerwanie, do czasu usunięcia awarii i przywrócenia dostaw ciepła.

 

PEC sp. z o.o. serdecznie przeprasza wszystkich swoich Odbiorców za zaistniałą sytuację. Bieżące informacje o przebiegu prac znajdziecie Państwo na www.pec-belchatow.pl lub u Dyspozytora PEC Sp. z o.o., tel. 993 lub 044 6333336. Jednocześnie PEC prosi wszystkich Odbiorców ciepła i mieszkańców miasta o informowanie Dyspozytora PEC o jakichkolwiek niepokojących Państwa zdarzeniach, mogących świadczyć o awarii sieci ciepłowniczej napowietrznej lub podziemnej – np. parowanie, wyciek gorącej wody itp.

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl