Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

 Kompleks sportowy przy SP 9 to jeden z pomysłów zrealizowanych w ramach budżetu obywatelskiegoKompleks sportowy przy SP 9 to jeden z pomysłów zrealizowanych w ramach budżetu obywatelskiego

 

Czekamy na ciekawe pomysły bełchatowian, które mają szansę na realizację w 2023 roku. Propozycje do ósmej edycji budżetu obywatelskiego można składać do 17 czerwca. Do rozdysponowania jest milion złotych – 900 tys. zł na projekty twarde i 100 tys. zł na miękkie.

  

Jak zmieni się Bełchatów? Co nowego pojawi się w naszym mieście? O tym już po raz ósmy zdecydują sami bełchatowianie. Do 17 czerwca można składać swoje propozycje do Budżetu Obywatelskiego Bełchatowa. Można to zrobić na dwa sposoby: osobiście składając formularz papierowy w punkcie informacyjnym Urzędu Miasta lub wysyłając go pocztą na adres: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów.


Ważne, aby zgłaszany pomysł, można było zrealizować w 2023 roku. W przypadku projektu, który wymaga opracowania dokumentacji technicznej lub planu przedsięwzięcia – zarówno dokumentacja/plan, jak i realizacja powinny nastąpić w 2023 roku.


Do swojej dyspozycji bełchatowianie mają 1 mln złotych, i podobnie jak w latach poprzednich, kwota ta rozbita jest na dwie kategorie: projekty twarde – 900 tys. zł i projekty miękkie – 100 tys. zł.

 

Jakie wymogi powinien spełniać projekt i do kiedy można je zgłaszać? Regulamin wraz z formularzami i listą poparcia znaleźć można na dedykowanej Budżetowi Obywatelskiemu Bełchatowadecydujemy.belchatow.pl. W przypadku pytań można skontaktować się z pracownikami Wydziału Spraw Społecznych urzedu miasta pod numerami telefonu 44 733 51 59 i 44 733 52 09.

 

>>> Kliknij i pobierz formularze

 

- Z niecierpliwością czekamy na pomysły bełchatowian. Jestem pewna, że tak jak w latach poprzednich i tym razem wpłynie do urzędu wiele interesujących propozycji – mówi Mariola Czechowska, prezydent Bełchatowa.

 

AP

 

Harmonogram 8. edycji Budżetu Obywatelskiego BełchatowaHarmonogram 8. edycji Budżetu Obywatelskiego Bełchatowa

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl