Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, trzeba się jednak wcześniej zapisać Udział w spotkaniu jest bezpłatny, trzeba się jednak wcześniej zapisać

 

Zapraszamy na spotkanie w ramach Akademii Seniora. Tym razem będzie ono poświęcone obchodom Dnia Babci i Dziadka. Będą występy solistek, wspólne śpiewanie, słodki poczęstunek. Na uczestników czeka też niespodzianka.

 

Akademia Seniora to jeden z projektów, który skierowany jest do bełchatowian 60+. Wspólnie z prezydent Mariolą Czechowską realizuje go Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej. Aktywizacja, integracja, budowanie poczucia bezpieczeństwa – to główne zadania, jakie przyświecają projektowi.

 

– Naszym celem jest przekazanie starszym mieszkańcom Bełchatowa wiedzy na różne dotyczące ich tematy. Jednocześnie chcemy pomóc rozwijać ich umiejętności, ale także umożliwić dzielenie się swoimi doświadczeniami. Spotkania, jakie organizujemy w ramach Akademii mają charakter warsztatowy – tłumaczy Sylwia Witkowska, dyrektor bełchatowskiego MOPS-u.

 

Przed seniorami kolejne spotkanie. Odbędzie się ono w poniedziałek, 23 stycznia o godz. 16:00 w Centrum Współpracy i Inicjatyw Społecznych (pl. Wolności 10). Będzie ono okazją, aby uczcić zbliżający się Dzień Babci i Dziadka. Z tej okazji wystąpią dla seniorów Martyna Kruk i Julia Cabaj. Będzie też wspólne śpiewanie, zabawa, słodki poczęstunek i niespodzianka przygotowana przez dzieci ze świetlicy Ster i Promyk.

 

– Przyjść może każdy. Zapraszamy także tych seniorów, którzy nie są dziadkami. Zapewniam, że jak zawsze będzie to miło spędzony czas – mówi Mira Ciesielska z Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Bełchatowie.

 

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, trzeba się jednak wcześniej zapisać. Zgłoszenia przyjmowane są pod numerem tel. 798 910 109 w godzinach pracy bełchatowskiego MOPS-u.

 

ADA

 

Plakat promujący spotkanie w ramach Akademii Seniora

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl