Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Podczas poprzednich spotkań poruszane były różne, ważne dla seniorów tematyPodczas poprzednich spotkań poruszane były różne, ważne dla seniorów tematy

 

Prezydent Mariola Czechowska zaprasza starszych mieszkańców Bełchatowa na kolejne spotkanie w ramach Akademii Seniora. Tym razem w ramach projektu realizowanego przez miasto i MOPS będzie okazja do rozmów na temat bezpieczeństwa. Spotkanie odbędzie się we wtorek, 29 listopada, w Centrum Współpracy i Inicjatyw Społecznych przy Placu Wolności 10.


„Bezpieczeństwo w codziennym życiu i cyberprzestrzeni jako element zwiększający świadomość” to tytuł kolejnego spotkania w ramach bełchatowskiej Akademii Seniora. Na zaproszenie prezydent Marioli Czechowskiej z najstarszymi mieszkańcami Bełchatowa porozmawia Magdalena Kucharska – coach i trener rozwoju osobistego. Ponadto w trakcie warsztatów pracownicy Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej przybliżą seniorom zalety korzystania z opaski bezpieczeństwa.


Warsztaty odbędą się we wtorek, 29 listopada, w Centrum Współpracy i Inicjatyw Społecznych przy Placu Wolności 10. Początek o godz. 15:00. Aby wziąć w nich udział, należy się wcześniej zapisać. W tym celu wystarczy zadzwonić pod numer 798 910 109.

 

Przypomnijmy, że wszystkie spotkania w ramach Akademii Seniora mają charakter otwarty. Oznacza to, że udział w nich może wziąć każdy mieszkaniec Bełchatowa, który skończył 60 lat. Więcej informacji na temat projektu można uzyskać w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej przy ul. Staszica.

 

AP

 

senior www

 

 

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2022

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl