Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Laureatów konkursu poznamy w czerwcu podczas obchodów Dnia Patrona MiastaLaureatów konkursu poznamy w czerwcu podczas obchodów Dnia Patrona Miasta

 

Znasz osoby, organizacje, instytucje, które prowadzą działalność społeczną i popularyzują idee głoszone przez Jana Pawła II? Zgłoś ich do konkursu „Zwyciężaj miłością”, który ogłosiła prezydent Mariola Czechowska. Nabór kandydatur trwa do 12 czerwca.

 

 

Podczas kwietniowej sesji miejscy radni przyjęli uchwałę w sprawie upamiętnienia osoby i dziedzictwa Jana Pawła II. W ten sposób wyrażają swoje poparcie dla inicjatyw inspirowanych życiem oraz dorobkiem patrona naszego miasta. Wtedy też zrodził się pomysł zorganizowania konkursu pn. „Zwyciężaj miłością”.

 

- W ten sposób chcemy upamiętnić św. Jana Pawła II – patrona i honorowego obywatela naszego miasta – mówi Mariola Czechowska, prezydent Bełchatowa. – Chcemy wyróżnić i uhonorować osoby, ale też instytucje, stowarzyszenia czy organizacje, które kultywują dziedzictwo św. Jana Pawła II, prowadzą działalność społeczną, niosą pomoc innym – dodaje prezydent Mariola Czechowska.

 

Nagrody przyznane zostaną w dwóch kategoriach: osoba indywidualna oraz instytucja, organizacja pozarządowa. Kandydatury mogą zgłaszać osoby prywatne, a także przedstawiciele instytucji, organizacji pozarządowych, stowarzyszeń, fundacji czy szkół działających na terenie Bełchatowa. Co ważne formularze zgłoszeniowe trzeba dostarczyć lub przesłać najpóźniej do 12 czerwca. Wspomniany formularz oraz regulamin konkursu zamieszczone są w załączniku poniżej. Więcej informacji w tym zakresie udzielają również pracownicy Wydziału Promocji Kultury i Sportu Urzędu Miasta Bełchatowa (tel. 44 733 51 63).

 

Zwycięzców konkursu „Zwyciężaj miłością” poznamy w Dzień Patrona Miasta Bełchatowa św. Jana Pawła II, który w tym roku odbędzie się 18 czerwca.

 

ADA

 

pdfFormularz_zgłoszeniowy - osoby niepełnoletnie.pdf

pdfFormularz zgłoszeniowy - osoby pełnoletnie instytucje.pdf

pdfRegulamin konkursu.pdf

 

 

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl