Wnioski do pobrania | ePUAP - Załatw sprawę w urzędzie | Kontakt i lokalizacja wydziałów UM | Deklaracja dostępności | Tekst łatwy do czytania (ETR)

joombig banner rotation images

Menu

Ekspozycja jest chętnie odwiedzana, organizowane są tu również zajęcia dla uczniówEkspozycja cieszy się dużym zainteresowaniem wśród zwiedzających, jest też miejscem zajęć edukacyjnych dla uczniów

 

Od najbliższego piątku, 18 listopada, przez trzy dni będzie można zwiedzić ekspozycje Gigantów Mocy w bardzo atrakcyjnej cenie. Bełchatowska placówka włączyła się do ogólnopolskiej akcji: "Polska Zobacz Więcej - Weekend Za Pół Ceny"

 

 

Sam pomysł jest prosty i ma zachęcać do tego, by odwiedzić miejsca, które są lokalnymi atrakcjami. W Bełchatowie, od 18 do 20 listopada, będzie można za pół ceny kupić bilet wstępu do Gigantów Mocy. Ekspozycja oferuje nie tylko podróż w czasie w towarzystwie przewodnika Gigusia odsłaniającego wiedzę dotyczącą geologii, biologii i geografii, ale też i moc atrakcji dla najmłodszych, jak chociażby interaktywne gry edukacyjne oraz wspólne odkrywanie procesu powstawania węgla brunatnego i też produkcji prądu z tego surowca. – Zachęcam wszystkich bełchatowian do tego, by skorzystali z tej okazji i zarezerwowali w ten weekend czas na zwiedzanie Gigantów Mocy. Ekspozycja oferuje wiele atrakcji, można nie tylko sporo się dowiedzieć, ale i poznać historię bełchatowskiego zagłębia – mówi Jakub Kołodziejczyk dyrektor MCK PGE Giganty Mocy.    

 

„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY” to kampania promocyjna, zorganizowana przez Ministerstwo Sportu i Turystyki wraz z Polską Organizacją Turystyczną.

 

W Bełchatowie za bilety indywidualne normalne, indywidualne ulgowe, rodzinne 2+1, rodzinne 2+2, rodzinne 2+3, rodzinne 2+4 zakupione w kasie MCK PGE Gigantów Mocy zapłacimy tylko 50 proc. regularnej ceny biletu.  

 

Informacje na temat innych ciekawych miejsc w okolicy, które przyłączyły się do akcji można znaleźć klikając na link https://www.gigantymocy.pl/okoliczne_atrakcje  

Plakat promujący wydarzenie Plakat promujący wydarzenie

 


Miasto Bełchatów

ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów; tel: +48 447335116, +48 447335115; email: um@belchatow.pl
www.belchatow.pl
Wydawca: Urząd Miasta Bełchatowa, ul. Kościuszki 1, 97-400 Bełchatów
Kontakt do redakcji: a.duda@um.belchatow.pl
Zespół redakcyjny: Aleksandra Duda - Andrzejewska, Anna Przydryga, Kryspina Rogowska | Zdjęcia: Piotr Kurzydlak, Adam Michel | Webmaster/Grafik: Tomasz Kałużyński
 

Wszystkie prawa zastrzeżone - belchatow.pl 2023

belchatow.pl | invest.belchatow.pl | decydujemy.belchatow.pl | zobacz.belchatow.pl