Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościAutobusy komunikacji miejskiej wracają na Budryka

Autobusy komunikacji miejskiej wracają na Budryka

Autobusy komunikacji miejskiej wracają  na Budryka
Pełną informację na temat rozkładu jazdy emzetek można znaleźć na stronie miejskiego przewoźnika
W związku z oddaniem do ruchu ulicy Budryka, od wtorku 4 czerwca zmienia się rozkład autobusów komunikacji miejskiej. Chodzi konkretnie o emzetki linii 3, 4, 6, 9 i 10.

Zakończył się remont ulicy Budryka. Kierowcy mogą już w pełni korzystać z nowej drogi. Oznacza to także zmiany w kursowaniu autobusów komunikacji miejskiej. Jak informuje Miejski Zakład Komunikacji, „Czwórka”, „Szóstka”, „Dziewiątka” i „Dziesiątka” wracają na swoje dawne trasy. Natomiast jeśli chodzi o linie nr 3 i 10, emzetki jadące z Rynku Grocholskiego nie będą wjeżdżać w ulicę Budryka.

Szczegółowy rozkład jazdy znaleźć można na stronie mzk.belchatow.pl. Przypominamy również, że pasażerowie bełchatowskiego mogą korzystać z darmowej aplikacji „Kiedy przyjedzie”. Wystarczy pobrać ją na swój smartfon (w systemach Android oraz iOS) z internetowego sklepu Google Play lub App Store. Dzięki niej dowiedzą się, ile czasu minie zanim autobus, na który czekają, dotrze na przystanek. Zobaczą też, ile minut będzie potrzebował kierowca, by dotrzeć do każdego z przystanków znajdujących się na trasie przejazdu autobusu. Co ważne, aplikacja na bieżąco uwzględnia opóźnienia autobusów, a aktualizuje się co 15 sekund.

AP