
Kierowcy, omijajcie ulicę Wojska Polskiego. Doszło tam do awarii kanalizacji sanitarnej. Służby działają nad jej usunięciem. Niestety konieczne są głębokie wykopy, dlatego też ulica na odcinku od Ronda Andersa do ulicy Edwardów jest całkowicie wyłączona z ruchu. Utrudnienia mogą potrwać do późnych godzin popołudniowych.

