Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościBędą przerwy w dostawie prądu - sprawdź

Będą przerwy w dostawie prądu – sprawdź

Harmonogram wyłączeń sprawdzić można na stronie operatoraHarmonogram wyłączeń sprawdzić można na stronie operatora

 

W najbliższych dniach mieszkańcy kilku bełchatowskich ulic mogą spodziewać się kilkugodzinnych przerw w dostawie prądu. Jak informuje PGE Dystrybucja, wyłączenia spowodowane będą planowymi pracami konserwatorskimi.

 

 

Roboty eksploatacyjne, przebudowy, rozbudowy i modernizacje stacji czy linii energetycznych, zwiększają bezpieczeństwo dostaw energii, a ponadto zmniejszają ryzyko awarii. Dlatego, jak czytamy na stronie PGE Dystrybucja S.A. Oddział Łódź, są one prowadzone regularnie i na bieżąco. Wiąże się to jednak z chwilowymi przerwami w dostarczaniu energii elektrycznej odbiorcom.

 

W najbliższych dniach takie planowe wyłączenia dotyczyć będą kilku bełchatowskich ulic. Dostawy będą wstrzymane na kilka godzin. Kiedy i gdzie może nie być prądu?

 

4 MAJA (CZWARTEK)

• godz. 7:30 – 10:30: ul. Daleka
• godz. 10:30 – 13:30: ul/ Radomszczańska

 

15 MAJA (PONIEDZIAŁEK)

• godz. 7:30 – 15:30: ul. Olsztyńska

 

18 MAJA (CZWARTEK)

• godz. 7:30 – 14:30: ul. Czapliniecka

 

Więcej informacji na temat planowanych prac oraz szczegółowy harmonogram wyłączeń znaleźć można na stronie PGE Dystrybucja w zakładce: Wyłączenia. Można także zadzwonić pod bezpłatny nr tel. 991. Jednocześnie Rejon Energetyczny Bełchatów zaznacza, że z przyczyn od nich niezależnych, może nie dojść do włączeń, a przewidywany czas przerwy oraz zakres planowanego wyłączenia może ulec zmianie.

 

AP