Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsSportBełchatów stawia na sportową promocję

Bełchatów stawia na sportową promocję

Umowa na usługi promocyjne będzie obowiązywać przez całą rundę wiosenną Umowa na usługi promocyjne będzie obowiązywać przez całą rundę wiosenn, fot. GKS Bełchatów

 

Miasto będzie promowane na meczach GKS Bełchatów. Klub, w ramach podpisanej umowy, otrzyma z miejskiej kasy 50 tys. zł. W zamian logotyp Bełchatowa pojawi się m.in. na koszulkach zawodników pierwszej drużyny, karnetach czy biletach na mecze Brunatnych.

 

Umowa będzie obowiązywać do końca czerwca, czyli całą rundę wiosenną. W tym czasie GKS Bełchatów m.in. ma eksponować logotyp miasta na wszystkich swoich materiałach promocyjnych. „Jabłko” pojawi się więc na koszulkach meczowych pierwszej drużyny, karnetach i biletach, a także na oficjalnej stronie internetowej Klubu. Będzie ono również widoczne na banerach w strefie reklamowej stadionu przy Sportowej, na telebimie oraz bandach mają być zaś emitowane miejskie spoty reklamowe.

 

Umowy sponsorskie z GKS Bełchatów miasto podpisuje od kilku sezonów. W sumie w ciągu ostatnich czterech lat do Klubu właśnie w ramach takich porozumień powędrowało z miejskiego budżetu 390 tys. zł. – Wspieramy Brunatnych na wiele różnych sposobów. Pomoc płynie zarówno z miasta, jak i miejskich spółek oraz jednostek. Zależy mi bowiem na dalszym jak najlepszym funkcjonowaniu GKS Bełchatów – podsumowuje prezydent Bełchatowa Mariola Czechowska.

 

ADA