Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsSeniorzy rewelacyjnie bawili się na Miejskiej Biesiadzie

Seniorzy rewelacyjnie bawili się na Miejskiej Biesiadzie

Wiceprezydent Łukasz Politański wręcza nagrody podczas Miejskiej Biesiady Seniorów
Na seniorów czekała loteria fantowa z nagrodami, które wręczał wiceprezydent Łukasz Politański
Występy chórów i pokazy taneczne, loteria fantowa, a przede wszystkim dobra zabawa – tak wyglądała Miejska Biesiada Seniorów. To już kolejna odsłona tego wydarzenia, na które tradycyjnie zaprosiła prezydent Mariola Czechowska.

Sobotnie popołudnie 9 września upłynęło bełchatowskim seniorom pod znakiem zabawy i wspólnie spędzonego czasu. Miejska Biesiada Seniorów rozpoczęła się od występów zespołów i grup działających przy bełchatowskich klubach seniora, ale nie tylko. Zaśpiewała „Pasjonata” Uniwersytetu Trzeciego Wieku, „Promienie Bełchatowa”. Swoje taneczne umiejętności pokazały grupy „Super Stars” i „Rajskie Dziewczyny”. Bardzo ciekawy okazała się również występ członków „Akademii Seniora”. Była też loteria fantowa z nagrodami. Do tego wspólne biesiadowanie i oczywiście zabawa taneczna z DJ, która potrwała do wieczora.

– Cieszę się, że Miejska Biesiada Seniorów, która po raz pierwszy odbyła się kilka lat temu, cały czas cieszy się tak dużym zainteresowaniem. Dla starszych mieszkańców naszego miasta to okazja do dobrej zabawy, ale też do tego, by wyjść z domu, aktywnie i mile spędzić czas, integrować się w swoich grupach i klubach seniorskich. Bardzo nam miło, że seniorzy tak dobrze się bawią – powiedział Łukasz Politański, wiceprezydent Bełchatowa.  

W samych superlatywach o miejskim wydarzeniu mówili także sami bełchatowianie 60+. – Bawimy się super, jest fantastycznie – podkreślała pani Grażyna. – Warto takie imprezy organizować, widać jak wielu seniorów przyszło, aby się tutaj wspólnie pobawić. Taka impreza, chociaż raz w roku, jest bardzo potrzebna. Były tańce, śpiewy. Na pewno każdy coś dla siebie znalazł – mówiła pani Grażyna, która wzięła udział w Miejskiej Biesiadzie Seniorów.

ADA

>>> Obejrzyj galerię zdjęć: Miejska Biesiada Seniorów 2023

Tańczący ludzie na Miejskiej Biesiadzie Seniorów
Podczas Miejskiej Biesiady Seniorów nie zabrakło czasu na tańce
Tańczący seniorzy podczas Miejskiej Biesiady Seniorów
Były też występy i pokazy grup działających przy bełchatowskich klubach seniorów