Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Święty Jan Paweł II Patron Miasta Bełchatowa

Strona głównaNewsAktualnościBezpłatne konsultacje dla właścicieli firm

Bezpłatne konsultacje dla właścicieli firm

Podczas bezpłatnego spotkania omówione będą m.in. warunki skorzystania z pomocy publicznejPodczas bezpłatnego spotkania omówione będą m.in. warunki skorzystania z pomocy publicznej

 

Prezydent Mariola Czechowska zaprasza bełchatowskich przedsiębiorców na spotkanie ze specjalistami z Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej dotyczące możliwości uzyskania zwolnień podatkowych. Aby wziąć udział w konsultacjach, które odbędą się już 14 lutego, trzeba się zapisać.

Spotkanie z fachowcami z Łódzkiej Specjalnej Strefy Ekonomicznej to kolejne z działań, jakie podejmuje prezydent Mariola Czechowska, by wesprzeć bełchatowskich przedsiębiorców. Konsultacje kierowane są zarówno do osób prowadzących działalność gospodarczą, które planują nową inwestycję, jak i tych chcących rozwijać swoje firmy.

Głównym tematem będą możliwości, jakie przedsiębiorcom daje Mapa Pomocy Publicznej na lata 2022 – 2027. Specjaliści z ŁSSE przedstawią obowiązujące przepisy PSI (Polskiej Strefy Inwestycji). Przedsiębiorcy będą mogli dowiedzieć się, jakie inwestycje kwalifikują się do objęcia pomocą publiczną oraz jakie warunki należy spełnić, by wsparcie uzyskać. Chodzi m.in. o możliwość uzyskania zwolnienia z podatku dochodowego.

Wydarzenie odbędzie się we wtorek, 14 lutego, w Sali Herbowej bełchatowskiego magistratu przy ul. Kościuszki 1. Początek spotkania zaplanowano na godz. 10:00. Konsultacje będą bezpłatne. Przedsiębiorcy, którzy chcą wziąć w nich udział, muszą się jednak zapisać. W tym celu należy wypełnić formularz zgłoszeniowy zamieszczony poniżej.

 

AP

 

Zgłoś swój udział – wypełnij formularz zgłoszeniowy

 

Plakat. dot. spotkania konsultacyjnego z ŁSSEPlakat dot. spotkania konsultacyjnego z ŁSSE