
Biesiada Seniorów zaplanowana jest na niedzielę 14 września. Rozpocznie się o godz. 16:00, a zakończy o 21:00. Tak, jak w zeszłym roku i tym razem zabawa odbędzie się na placu Narutowicza, dokładnie na placu przy Miejskim Centrum Kultury. Na stałe już wpisała się ona w kalendarz miejskich wydarzeń. W tym roku odbędzie się już po raz ósmy. I tradycyjnie zaprasza na nią prezydent Bełchatowa Patryk Marjan.
Jak co roku miasto przygotowało wiele atrakcji. Wystąpią lokalne grupy taneczne, chóry i akademie zrzeszające bełchatowskich seniorów. Na scenie zaprezentują się chóry „Promienie Bełchatowa” oraz „Pasjonata”, grupa taneczna UTW „Super Stars”, a także grupy „Niezapominajki”, „Rajskie dziewczyny” i „Stokrotki”. Z kolei o dobrą zabawę przy stołach zadba wodzirej. Na tym nie koniec. Będzie też można coś zjeść. Przewidziany jest bowiem catering plenerowy. A wieczorem zabawa pod chmurką. Miasto przygotowało też niespodziankę. Warto więc przyjść.


